Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtníčkova kapela Buzerant

12. 3. 2010

 

Zpráva ze servru www.seznam.cz, z 12.3.2010:

Čtvrtníček založil kapelu Buzerant: Bude to trefa do hnědého!

Petr Čtvrtníček opět provokuje.

Celkem 2 fotografie

Petr Čtvrtníček opět provokuje.

 

Dnes 08:00

Kontroverzní herec Petr Čtvrtníček (44) opět provokuje. Uspořádal Koncert pro žaluda, ke kterému ho vyprovokoval odborář Jaromír Dušek, který se obul do sexuální orientace vedení Českých drah.

„K tanci a poslechu zahraje homemetalová skupina Buzerant. Bude to trefa do hnědého," řekl na zkoušce v Divadle Na zábradlí, kde se již tuto sobotu od 20 hodin koncert koná, Čtvrtníček.

„Záštitu nad ním převzal primář urologie z uherskohradišťské nemocnice David Ondra, který večer uvede přednáškou," prozradil herec a dodal, že jedná i s firmou vyrábějící tužky. „Rád bych, aby každý dostal příležitost ohnout se pro vlastní," dodal sarkasticky.

Na ,,urologický večírek", jak Čtvrtníček pojmenoval sobotní program, dostane pozvánku i Dušek. „Bude tu mít vyhrazený svůj buzerplac i psací potřeby," tvrdí Petr.

A co známého moderátora k tomuto počinu vyprovokovalo? Tento výrok odborářského předáka Jaroslava Duška: „Homosexuál Žaluda (šéf Českých drah) drží s homosexuálem Slamečkou, homosexuál Slamečka má vazby na homosexuála Nováka (Gustáv Slamečka je ministrem dopravy, Jan Novák šéfem úřadu vlády). A na ministerstvu dopravy je těch homosexuálů natahanejch tak dvacet a ve vedení drah tak třicet a tihle lidé absolutně ovládají České dráhy." (mr)

 

Idolův komentář:

Čtvrtníčkův čin je mi sympatický a pokládám ho za společensky prospěšný. Naopak se mi nelíbila reakce předsedy vlády Jana Fischera, který kuriozní výrok k situaci v rezortním ministerstvu dopravy a vedení Českých drah zcela odmítl a jeho autora odboráře Duška, jako člověka, kategoricky znectil. Podle mého názoru je vždy především třeba seriozně prověřit racionální jádro každé oznámené věci, ať už je sdělena anonymně, či jinak napadatelnou formou a autora a vhodnost použité formy posuzovat nezávisle na obsahu a jako záležitost podružnou. V daném případě ze všech indicií se ukazuje, že Duškovo "slovo do pranice" o lobbismu odborně nekvalifikovaných homosexuálů na vrcholových manažerských postech, na úkor společenského prospěchu, má racionální jádro. Osobně jsem pokládal za podezřelou již tu okolnost, že do čela českého rezortního ministerstva dopravy byl dosazen neznámý občan Slovenska, jakýsi Slámečka. Kdyby šlo o proslulého odborníka, či aspoň o něčím jinak proslulou osobnost, prosím - nevadilo by mi, že jde o cizince. Avšak v případě pana Slámečky opravdu nepokládám za opodstatněné, že občan jiného státu je českým rezortním ministrem. Jsem přesvědčen, že určitě se dalo vytipovat více českých odborníků, kteří k vedení českého ministerstva dopravy mělo nejméně stejné předpoklady, jako slovák Slamečka, ne-li dokonce lepší! Proto Dufkově snaze fandím, přes neoddiskutovatelnou kontroverznost formy, kterou použil a proto fandím i Čtvrtníčkově podpůrné snaze, dát známému železničářskému odboráři satisfakci, přes hloupý Fischerův veřejný odsudek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář